- Počasí
- Finsko
- North Karelia
- Rasivaara
Aktuální počasí Rasivaara
Aktuální počasí přímo pro město Rasivaara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 26. 4. (00:00)
Silný vítr
Platí od 26. 4. (00:00) do 26. 4. (16:00)
2°C
pocitově -3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 993 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 4°C |
