- Počasí
- Indie
- Ándhrapradéš
- Rampachodavaram
Aktuální počasí Rampachodavaram
Aktuální počasí přímo pro město Rampachodavaram. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 45°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 33°C |
