- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Pavlovskiy Posad
Aktuální počasí Pavlovskiy Posad
Aktuální počasí přímo pro město Pavlovskiy Posad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
