Aktuální počasí Raḩīm Warkah
Aktuální počasí přímo pro město Raḩīm Warkah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 20°C |
