Aktuální počasí Rade
Aktuální počasí přímo pro město Rade. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 13. 5. (20:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
