- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangdong
- Qunjing
Aktuální počasí Qunjing
Aktuální počasí přímo pro město Qunjing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 25°C |
