- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Queenscliff
Aktuální počasí Queenscliff
Aktuální počasí přímo pro město Queenscliff. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 20°C |
