- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Queenscliff
Aktuální počasí Queenscliff
Aktuální počasí přímo pro město Queenscliff. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 20°C |
