- Počasí
- Irák
- Sulaymaniyah
- Qimmat Kānī Kūrāwī
Aktuální počasí Qimmat Kānī Kūrāwī
Aktuální počasí přímo pro město Qimmat Kānī Kūrāwī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
