- Počasí
- Irák
- Al Qādisīyah
- Qaryat al Ba‘th
Aktuální počasí Qaryat al Ba‘th
Aktuální počasí přímo pro město Qaryat al Ba‘th. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 27°C |
