- Počasí
- Írán
- North Khorasan
- Qalānlū
Aktuální počasí Qalānlū
Aktuální počasí přímo pro město Qalānlū. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 8°C |
