- Počasí
- Afghánistán
- Vardak
- Qal‘ah-ye Mullā
Aktuální počasí Qal‘ah-ye Mullā
Aktuální počasí přímo pro město Qal‘ah-ye Mullā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 6°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
