- Počasí
- Afghánistán
- Parwan
- Qādir Khēl
Aktuální počasí Qādir Khēl
Aktuální počasí přímo pro město Qādir Khēl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
