- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Puweng
Aktuální počasí Puweng
Aktuální počasí přímo pro město Puweng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově 1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 7°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | -2°C |
