Aktuální počasí Purba Ābdālpur
Aktuální počasí přímo pro město Purba Ābdālpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 45°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 29°C |
