- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Przysucha
Aktuální počasí Przysucha
Aktuální počasí přímo pro město Przysucha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
