- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Baimai
Aktuální počasí Baimai
Aktuální počasí přímo pro město Baimai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 2°C |
