Aktuální počasí Prusino
Aktuální počasí přímo pro město Prusino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -2°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 5°C |
