Aktuální počasí Prince Charles Island
Aktuální počasí přímo pro město Prince Charles Island. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-20°C
pocitově -30°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1037 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | -23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 1°C |
| MIN: | -26°C |
| Normál: | -13°C |
