- Počasí
- Rusko
- Krasnodarskiy
- Primorsko-Akhtarsk
Aktuální počasí Primorsko-Akhtarsk
Aktuální počasí přímo pro město Primorsko-Akhtarsk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 20°C |
