- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Paradhísion
Aktuální počasí Paradhísion
Aktuální počasí přímo pro město Paradhísion. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 16°C |
