- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Damāi̇̄ḍā̃ḍā
Aktuální počasí Damāi̇̄ḍā̃ḍā
Aktuální počasí přímo pro město Damāi̇̄ḍā̃ḍā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 23°C |
