- Počasí
- Indonésie
- Jižní Sumatra
- Prabumulih
Aktuální počasí Prabumulih
Aktuální počasí přímo pro město Prabumulih. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 27°C |
