Aktuální počasí Poúrko
Aktuální počasí přímo pro město Poúrko. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 17°C |
