- Počasí
- Severní Korea
- Chagang-do
- Poul-li
Aktuální počasí Poul-li
Aktuální počasí přímo pro město Poul-li. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
