- Počasí
- Haiti
- Nord-Ouest
- Port-de-Paix
Aktuální počasí Port-de-Paix
Aktuální počasí přímo pro město Port-de-Paix. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 24°C |
