- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Polyany
Aktuální počasí Polyany
Aktuální počasí přímo pro město Polyany. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
