- Počasí
- Řecko
- East Macedonia and Thrace
- Polýantho
Aktuální počasí Polýantho
Aktuální počasí přímo pro město Polýantho. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (21:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (21:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
