- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Pŏltaeam
Aktuální počasí Pŏltaeam
Aktuální počasí přímo pro město Pŏltaeam. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
