- Počasí
- Spojené státy americké
- Jižní Dakota
- Bristol
Aktuální počasí Bristol
Aktuální počasí přímo pro město Bristol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
