Aktuální počasí Polloc
Aktuální počasí přímo pro město Polloc. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
