Aktuální počasí Polloc
Aktuální počasí přímo pro město Polloc. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
