Aktuální počasí Pollachi
Aktuální počasí přímo pro město Pollachi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 39°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 30°C |
