- Počasí
- Rusko
- Nizhny Novgorod Oblast
- Polets
Aktuální počasí Polets
Aktuální počasí přímo pro město Polets. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 995 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
