- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Pohořílky
Aktuální počasí Pohořílky
Aktuální počasí přímo pro město Pohořílky. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
