- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Federation of B&H
- Podzvizd
Aktuální počasí Podzvizd
Aktuální počasí přímo pro město Podzvizd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí do 13. 5. (08:00)
1°C
pocitově 2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
