- Počasí
- Slovensko
- Prešovský kraj
- Podolínec
Aktuální počasí Podolínec
Aktuální počasí přímo pro město Podolínec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 30. 4. (23:00) do 1. 5. (07:00)
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
