- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Podílná
Aktuální počasí Podílná
Aktuální počasí přímo pro město Podílná. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Námraza
Platí od 30. 3. (22:00) do 31. 3. (09:00)
Náledí
Platí od 30. 3. (22:00) do 31. 3. (09:00)
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (20:00)
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 5°C |
