- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Podílná
Aktuální počasí Podílná
Aktuální počasí přímo pro město Podílná. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Sníh
Platí do 30. 3. (12:00)
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (10:00)
Námraza
Platí do 30. 3. (08:00)
1°C
pocitově -4°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 5°C |
