Aktuální počasí Podeni
Aktuální počasí přímo pro město Podeni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 4. 4. (18:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
