- Počasí
- Německo
- Saxony-Anhalt
- Plötzkau
Aktuální počasí Plötzkau
Aktuální počasí přímo pro město Plötzkau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
