- Počasí
- Německo
- Saxony-Anhalt
- Plötzky
Aktuální počasí Plötzky
Aktuální počasí přímo pro město Plötzky. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 29. 4. (07:00)
2°C
pocitově -1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
