- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Plainview
Aktuální počasí Plainview
Aktuální počasí přímo pro město Plainview. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 1. 5. (09:00)
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
