- Počasí
- Spojené státy americké
- Michigan
- Saint Clair
Aktuální počasí Saint Clair
Aktuální počasí přímo pro město Saint Clair. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 2. 5. (09:00)
Námraza
Platí do 3. 5. (10:00)
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
