- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Plačovice
Aktuální počasí Plačovice
Aktuální počasí přímo pro město Plačovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Vysoké teploty
Platí od 26. 5. (13:00) do 27. 5. (18:00)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
