- Počasí
- Belize
- Stann Creek
- Placencia
Aktuální počasí Placencia
Aktuální počasí přímo pro město Placencia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 27°C |
