- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Pīr Zālmurdah
Aktuální počasí Pīr Zālmurdah
Aktuální počasí přímo pro město Pīr Zālmurdah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
