- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Pipashan
Aktuální počasí Pipashan
Aktuální počasí přímo pro město Pipashan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
