- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Pīpardon
Aktuální počasí Pīpardon
Aktuální počasí přímo pro město Pīpardon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 33°C |
