- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Pingzi
Aktuální počasí Pingzi
Aktuální počasí přímo pro město Pingzi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
